dobór okularów sandomierz

Gabinet optometryczny – Tarnobrzeg i Sandomierz

Prowadząc salon optyczny , dużą wagę przywiązujemy do jakości świadczonych przez nas usług. Naszym najważniejszym celem jest zapewnienie Państwu  komfortu widzenia, dlatego wyposażyliśmy nasze gabinety  w nowoczesny sprzęt optyczny, a naszym Klientom proponujemy badanie wzroku u Optometrysty.

 

Optometrysta to absolwent studiów wyższych z dziedziny optometrii. Specjalizuje się w prawidłowym doborze korekcji, zarówno okularowej, jak i soczewkowej. Pomimo, że optometrystyka jest zawodem medycznym, to niestety w Polsce nie jest jeszcze uregulowana prawnie (jednak należy do systemu ochrony zdrowia). Trzeba zaznaczyć, że optometrysta nie jest lekarzem, a co za tym idzie nie leczy schorzeń układu wzrokowego. Może jednak ocenić ogólny stan widzenia i – w razie zaistnienia takiej potrzeby – skierować pacjenta na dodatkowe badania okulistyczne. Optometrysta może również dobierać pomoce dla osób słabo widzących oraz zaplanować i przeprowadzić terapię widzenia w przypadku zaistnienia problemów z widzeniem obuocznym.

 

Posiadamy dwa gabinety,jeden gabinet mieści się w Tarnobrzegu, a drugi – w Sandomierzu. Zachęcamy do rejestrowania się do wybranej placówki na badanie wzroku, które pozwoli na właściwy dobór okularów. W gabinecie w Tarnobrzegu mogą Państwo umówić się na konsultacje z  optometrystą. Dane kontaktowe zamieszczamy pod poniższymi linkami.

 

Gabinet w Tarnobrzegu                         Gabinet w Sandomierzu