Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz wysokim kompetencjom zawodowym możemy zagwarantować Państwu, że po wizycie w naszych salonach otrzymacie okulary lub soczewki kontaktowe dokładnie takie, jakich potrzebujecie.

 

 

Podstawą naszych sukcesów jest wykwalifikowana kadra, która podchodzi do swoich obowiązków z pasją i pełnym zaangażowaniem.

 

Ponadto dysponujemy specjalistycznym i najnowocześniejszym sprzętem pomiarowym oraz szlifierskim, który pozwala na wykonanie okularów dla Was z najwyższą precyzją.  Podstawą naszych sukcesów jest wykwalifikowana kadra, która podchodzi do swoich obowiązków z pasją i pełnym zaangażowaniem.Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz wysokim kompetencjom zawodowym możemy zagwarantować Państwu, że po wizycie w naszych salonach otrzymacie okulary lub soczewki kontaktowe dokładnie takie, jakich potrzebujecie.

 

 

Przed wyborem swoich nowych okularów, zapraszamy na bardzo dokładne optometryczne badanie wzroku. W jego trakcie określone zostaną parametry wady wzroku na dalekie i bliskie odległości.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przed wyborem swoich nowych okularów, zapraszamy na bardzo dokładne optometryczne badanie wzroku.