Internetowy salon optyczny Janusz Kosiński

Na bazie wieloletniego doświadczenia w prowadzeniu stacjonarnych salonów optycznych, stworzyliśmy sklep internetowy z markowymi okularami przeciwsłonecznymi i korekcyjnymi, w którym wygoda zakupów online łączy się z profesjonalnym, pełnym zaangażowania doradztwem.

Sklep internetowy oferuje okulary damskie i okulary męskie większości uznanych w branży optycznej marek, w tym marek premium, których oryginalność potwierdza certyfikat producenta. Znajdziesz u nas również soczewki kontaktowe jednodniowe, dwutygodniowe i miesięczne, płyny do pielęgnacji soczewek oraz akcesoria optyczne, które ułatwiają codzienną pielęgnację, czyszczenie i transport okularów.

Klienci naszego sklepu internetowego mogą liczyć na najwyższy standard obsługi – taki, jak obowiązuje w salonach stacjonarnych. Jeśli potrzebujesz pomocy przy doborze opraw okularowych, soczewek lub okularów przeciwsłonecznych, nie wahaj się napisać lub zadzwonić. Do Twojej dyspozycji pozostaje zespół optometrystów i optyków.

Sieć salonów optycznych Janusz Kosiński

Salony optyczne Janusz Kosiński znajdują się w Tarnobrzegu i Sandomierzu. Są miejscem, w którym doświadczenie spotyka się z wysokimi kwalifikacjami z zakresu optyki oraz najnowocześniejszym sprzętem szlifierskim i pomiarowym. Naszą kluczową wartością są pracownicy – optometryści i optycy z długoletnim stażem, którzy do swoich obowiązków podchodzą z empatią i zaangażowaniem, potrafiący doradzić zarówno pod kątem optometrycznym, jak i estetycznym. Dzięki temu, nasi Klienci otrzymują kompleksową pomoc przy doborze okularów lub soczewek oraz mają pewność ich perfekcyjnego dopasowania do potrzeb.

Badanie wzroku

Nasze salony optyczne wyposażone są w zaawansowane urządzenia pomiarowe, które umożliwiają badanie wzroku z najwyższą dokładnością. Badania odbywają się w gabinetach optometrycznych w Tarnobrzegu i Sandomierzu. Na wizytę można umówić się telefonicznie lub online.

Dziękujemy za zaufanie i wybór naszego e-salonu optycznego. Jeżeli mieszkasz w Tarnobrzegu, Sandomierzu lub okolicach, przed zakupem zachęcamy do umówienia się na badanie wzroku.

Umów się on-line na badanie wzroku w naszym salonie optycznym.

Wypełnij poniższy formularz a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h żeby ustalić dokładny termin wizyty.

Kontakt z nami

  • Zarejestruj się

Rejestracja

Posiadasz konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło